Co ciekawego na naszym kanale Youtube?

Zaglądacie na nasz kanał na Youtube? Znajdziecie tam niezliczone przeboje – i to zarówno szlagierowe, jak też z zakresu innych gatunków muzycznych…

Na naszym kanale Youtube Box Music Bogdan Tyc każdy amator dobrej muzyki znajdzie coś dla siebie – poza muzyką szlagierową, znajdziecie tu sporo ciekawych propozycji z zakresu polskiego popu czy rocka – choćby debiutancki clip Zespołu Sami, clipy Zespołu Krywań i wiele innych.

Niemniej skupmy się na tym, co lubicie najbardziej, czyli na szlagierach. Oczywiście poza największymi przebojami Gwiazd naszej sceny, regularnie staramy się wrzucać dla Was materiały do tej pory niepublikowane – przynajmniej w tej formie. Wśród niedawno wrzuconych propozycji znajdziecie choćby wielki hit Duetu Karo – Kochosz miy czy niy w odsłonie koncertowej, prosto z jednej z pierwszych Śląskich Gal Biesiadnych.

Przypomnijmy, że piosenka była (i chyba jest do tej pory) jednym z największych przebojów Duetu Karo, bez którego przez lata nie mógł odbyć się żaden koncert Zespołu. Sama piosenka i teledysk do niej swego czasu były tak popularne, że dokonały niemal niemożliwego – przez dwa lata z rzędu stały się Szlagierem Roku Listy Śląskich Szlagierów, a piosenka przez półtora roku rzadko opuszczała pierwszą trójkę.