Jak tam radiowe listy przebojów?

Jak mawiają, tradycja zobowiązuje – w związku z powyższym, trzymając się tradycji, jak co tydzień zaglądamy na radiowe listy przebojów i sprawdzamy, jak radzą sobie na nich współpracujący z nami Artyści. Hmm – chyba nie ma powodów do narzekań.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 5. spadła najnowsza (no – prawie najnowsza) propozycja Stacha – Dobry gest. Na miejscu 9. spadła z kolei nowa propozycja Grzegorza Poloczka (w duecie z Mateuszem Szymczykiem) – Nowy szac.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejsce 3. awansował Zespół Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut. Na miejscu 6. Bernadeta Kowalska i utwór Palmowa miłość (lekki awans).

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejsce 7 spadł Zespół Oxforduo z hitem Melodia z ośmiu nut. Na 9. Bernadeta Kowalska z Jej hitem Palmowa miłość, na 10. – spadkowo – Tim Fabian i utwór Singing Yeah.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 8. Grzegorz Poloczek w Duecie z Mateuszem Szymczykiem – Nowy szac. W poczekalnie Stach w propozycji Dobry gest oraz Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejsce 4. spadł Tim Fabian z utworem Jutro jest nowy dzień. Na miejscu 9. Oxforduo i utwór Melodia z ośmiu nut.

Przy okazji – jak zawsze, w imieniu naszych Artystów serdecznie dziękujemy za oddane na Ich przeboje głosy.