Gdzie najłatwiej usłyszeć Wasze ulubione Gwiazdy?

Przełom marca i kwietnia, czyli druga połowa Wielkiego Postu to już tradycyjnie czas przestoju w koncertach. Tym bardziej obecnie – gdy pandemia jeszcze nie do końca nam odpuściła, a z drugie strony absorbują nas tragiczne wydarzenia za wschodnią granicą – czyli brutalny najazd Rosji na Ukrainę… W tym wszystkim brak nam jednak choć chwili oderwania od tych złych wiadomości i choć odrobiny relaksu przy muzyce.

Z tym ostatnim też obecnie coraz trudniej – zwyczajnie, Artyści szlagierowych scen coraz rzadziej goszczą w mediach – zarówno radiach, jak też telewizjach. Boom na autorskie produkcje na Youtube, które pojawiały się masowo na początku pandemii też już dobiegł końca. Fani szlagierowych zaprzyjaźnionych z nami Artystów, chyba i tak relatywnie mają najwięcej szans na spotkanie ze swoimi Idolami za pośrednictwem mediów. Mamy na myśli choćby cotygodniową miniaudycję Freli Blue – Dylematy Freli Blue – w Radiu FEST, w której Artystka prezentuje podczas połączenia telefonicznego swoje krótkie felietony, wiersze, itp. jednocześnie prowadząc ożywiony dialog z Grzegorzem Stasiakiem i Marcinem Janotą. Dylematy Freli Blue możecie też usłyszeć na kanale Youtube Artystki.

Drugą audycją, w której możecie usłyszeć jedną z Waszych ulubionych Artystek, jak też posłuchać sporej dawki dobrej muzyki, są Niedzielne Klachy do połednia w Radiu FEST. Nieco więcej o audycji za tydzień.