Kawałki na 1 kwietnia

W ostatnim czasie niestety nie mamy wielu powodów do radości, nadchodzi jednak 1 kwietnia, czyli prima aprilis – wykorzystajmy ten moment, by choć na chwilę oderwać się od przykrych wydarzeń wokół nas. Z okazji pierwszego kwietnia chcieliśmy przypomnieć kilka najdowcipniejszych i najbardziej szalonych propozycji z repertuaru naszych Artystów – adekwatnie do dziś.

Niewątpliwie najwięcej szalonych propozycji, z tekstami z ogromnym poczuciem humoru, ma na koncie Zespół Ed-Mans, wymienić można tu takie utwory, jak Plecy, Coś wesołego, Jada na ryby, Polej i posłuchej czy choćby Leniwiec.

Drugim ekspertem od kawałków z przymrużeniem oka jest zdecydowanie Stach. Obdarzony ogromnym poczuciem humoru Artysta ma na koncie mnóstwo kawałków idealnych na 1 kwietnia, jak choćby legendarne Czy anioły mają rogi, Śląsko majówka, Honoratka czy Kopruchy.

Trzecim specjalistą od piosenek z potężną dawką humoru jest Grzegorz Poloczek. Kabareciarz ma na koncie mnóstwo kawałków adekwatnych do 1 kwietnia – jak choćby legendarne kawałki Och Usia, Usia, Twoja teściowa, Nowy ancug.