Cotygodniowy przegląd list przebojów

Jak co tydzień pozostajemy wierni naszej tradycji i sprawdzamy dla Was, jak radzą sobie nasi zaprzyjaźnieni Artyści na radiowych listach przebojów. Hmm – naszym zdaniem wciąż nie ma powodów do narzekań.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejscu 5. wylądował Stach z dancowym utworem Dobry gest. na 11. miejscu utrzymał się nowy kawałek Grzegorza Poloczka w duecie z Mateuszem Szymczykiem (Nowy szac).

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejsce 3. spadł hit Oxforduo – Melodia z ośmiu nut. Na 7. awansowała z kolei Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 7. utrzymał się Tim Fabian z utworem Singing Yeah.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na 1. miejsce awansował Grzegorz Poloczek w duecie z Mateuszem Szymczykiem w piosence Nowy szac. Na 6. miejscu znalazł się Stach z piosenką Dobry gest. W poczekalni Oxforduo z piosenką Melodia z ośmiu nut.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 2. Tim Fabian z piosenką Jutro jest nowy dzień, na miejscu 9. Oxforduo z kawałkiem Melodia z ośmiu nut. W propozycjach Stach z kawałkiem Przykazanie szóste.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!