Jeszcze więcej muzycznej energii

W poświątecznym rozleniwieniu troszkę trudno zebrać nam się do pracy… Ale przecież siłą rzeczy przed nami nieco krótszy tydzień. Na poprawę nastroju i dla dodania energii, przypominamy Wam kolejne propozycje z naszego kanału kipiące pozytywną energią.

Bernadeta Kowalska ma w swym dorobku wiele piosenek w różnorodnej, nieco odbiegającej od szlagierowej stylistyce. Wśród nich jest Duet z Robertem Kowalskim (właściwie to piosenka Roberta z udziałem Bernadety) – mamy na myśli szalony kawałek Grzeszny plan, który swego czasu był obowiązkowym punktem każdego koncertu Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół. Ta dancowa propozycja momentalnie porywa nas z fotela i dodaje energii…

Kolejną piosenką, będącą wręcz wulkanem pozytywnej energii, jest niewątpliwie kawałek Grzegorza Kani – Ślonski bal. Ostatecznie bal nie musi odbywać się tylko w karnawale, a wiosna jest idealną porą na świetną imprezę. Na razie jednak możemy sobie pośpiewać z Grzegorzem i poprawić nastrój…

Skoro mowa o kipiących energią propozycjach, niewątpliwie możemy do nich zaliczyć hit Zespołu Muzykanty sprzed wielu lat – Kaman, kaman Baby. Szalona piosenka z dowcipnym tekstem niewątpliwie od pierwszych taktów daje nam kopa pozytywnej energii i poprawia nastrój.

Kolejną bardzo energetyczną piosenką, poprawiającą też nastrój i motywującą do działania, z zawsze aktualnym tekstem jest wielki hit Chrisa Oxforduo – Zgoda buduje. Dancowy, rytmiczny kawałek wpada w ucho i dodaje energii, zarazem pobudzając do odrobiny refleksji.