Magia wspomnień: Sandra i Joachim Koj

W kilkudziesięcioletniej historii naszego Wydawnictwa, mieliśmy okazję współpracować z wieloma interesującymi, sympatycznymi i utalentowanymi Artystami i Zespołami. Tym razem przypomnijmy bardzo sympatyczny rodzinny Duet, który niestety zakończył swą karierę…

Sandra i Joachim Koj debiutowali na naszej Scenie w 2016 roku. Początkowo właściwie był to solowy projekt Joachima, który nagrał solowy kawałek Nasz dzień, który zrobił istną furorę w radiach. Pozytywna, ciepła propozycja sprawiła, że Artysta szybko zaskarbił sobie sympatię Widzów. W toku prac na debiutancką płytą, do Achima dołączyła Jego Córka Sandra – która początkowo miała opory przed występowaniem na Scenie. Ciężka praca Ojca okazała się jednak motywująca…

Achim z muzyką związany był od wielu lat – skupiał się jednak na występach eventowych. Praca nad autorską płytą, występy na dużej scenie to już jednak zupełnie co innego. Jak się okazało Joachim i Sandra świetnie podołali zadaniu.

Debiut rodzinnego Duetu zbiegł się z jubileuszową, organizowaną przez nasze Wydawnictwo, trasą z Okazji 20-lecia Radia Piekary. Sandra i Joachim mieli okazję pojawić się na niemal każdym z 20 koncertów, budząc gorący aplauz publiczności.

Po hicie Nasz dzień, przyszedł czas na Rodzinny dom, który po raz kolejny po prostu rozbroił listy przebojów popularnych rozgłośni. Wśród popularnych przebojów Zespołu wspomnieć należy też takie kawałki jak Kierowcy miejskich tras czy Ja im pokoża.

Niestety po jakimś czasie od wydania płyty, Achim zakończył współpracę z naszym Wydawnictwem, a niebawem Duet całkowicie wycofał się z kariery na scenie.