Nadchodzi majówka

Nadchodzi nasza ukochana, długo wyczekiwana majówka! Czas grillowania, oficjalne otwarcie sezonu na działkach i w ogródkach…

majówka
majówka

Każdy z na niecierpliwie wyczekuje już dłuższego weekendu oraz naszej ukochanej majówki. Można śmiało powiedzieć, iż hymn majówki nagrał swego czasu Stach. Mamy oczywiście na myśli kawałek Ślonsko majówka. Szalona piosenka kipi energią i bawi do łez. Utwór nie doczekał się teledysku, a jedynie wykonania na Śląskiej Gali Biesiadnej – no, ale jak na Stacha przystało, na scenie miała miejsce balanga.

No, jeśli o weekendzie na działce mowa, to nie możemy pominąć dwóch najbardziej Śląskich kowbojów w dziejach naszej sceny – czyli Stacha i Chrisa. Chłopaki swego czasu nagrali pełną humoru piosenkę Cantry na działce (pisownia oryginalna). To chyba kawałek bardzo adekwatny do majówki.

Skoro jesteśmy przy majowym weekendzie, to co możemy robić w ramach relaksu – np. wybrać się na ryby. Tu z koeli ekspertami są Edek i Manek, czy Zespół Ed’Mans. Kto nie zna hitu Jada na ryby? To jedna z najpopularniejszych piosenek duetu, która doprowadza do łez ze śmiechu.