Gdzie można spotkać nasze Gwiazdy w najbliższym czasie na żywo?

Po zimie, pandemii i Wielkim Poście powoli zaczyna się sezon koncertowy… Gdzie więc w najbliższym czasie można spotkać Wasze ulubione Gwiazdy na żywo?

W najbliższych dniach nadarzy się kilka okazji do spotkania Waszych ulubieńców podczas koncertów – i to zarówno na salach, jak też w plenerze. Okazji jest pod dostatkiem – majówka, Dzień Strażaka (i Hutnika), jak też nadchodzący powoli Dzień Matki…

30 kwietnia w Mysłowicach w Parku Zamkowym wystąpią Damian Holecki oraz Grzegorz Poloczek. Impreza odbędzie się z okazji otwarcia tegoż Parku po remoncie.

4 maja w Siemianowickim Centrum Kultury – Parku Tradycji, wystąpi natomiast Duet Karo. Będzie to wyjątkowy koncert z Okazji Dnia Hutnika (nawiasem mówiąc również Dnia Strażaka).

6 maja z kolei w Spółdzielczym Domu Kultury w Piekarach Śląskich wystąpi Bernadeta Kowalska. Koncert będzie stanowił przedsmak zbliżającego się Dnia Matki.

7 maja natomiast w Grudziądzu nadarzy się okazja do spotkania z Duetem Karo, podczas imprezy z udziałem kilku Artystów śląskiej sceny – mowa o wydarzeniu kryjącym się pod nazwą Gala Śląskich Szlagierów.