Gdzie w najbliższym czasie można spotkać na żywo naszych Idoli?

Sezon koncertowy powoli się rozkręca. W maju mamy szanse na spotkania koncertowe z naszymi ulubionymi Artystami zarówno na salach koncertowych, jak również w plenerze. Gdzie więc w najbliższym czasie można spotkać naszych ulubionych Artystów?

Już w sobotę 21 maja w Chorzowskim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowy koncert z Listą Śląskich Szlagierów LSS Szlagierowo.pl – Najpiękniejsza nuta z piosenką Jurka Macoły. Koncert upamiętniać będzie zmarłego niedawno świetnego Muzyka, Kompozytora i Aranżera od wielu lat związanego z Zespołem Bernadety Kowalskiej. Na scenie wystąpią m.in. Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Tim Fabian czy Zespół Ed-Ka.

Również 21 maja w Kaletach, w ramach Dni Kalet ,będzie można spotkać z kolei Damiana Holeckiego.

22 maja z kolei w Czerwionce-Leszczynach w ramach koncertu z Okazji Dnia Matki z Telewizją TVS, będzie okazja do spotkania m.in. z Bernadetą Kowalską oraz od dawna nie widziany Zespół Oxforduo.

26 maja w Rybniku będzie okazja do spotkania z Damianem Holeckim w ramach koncertu z Okazji Dnia Matki.

27 maja w Siemianowicach Śląskich w Siemianowickim Centrum Kultury nadarzy się okazja do spotkania na jednej scenie takich Artystów, jak Arkadia Band, Duet Karo oraz Damian Holecki podczas koncertu Rewia Gwiazd Śląskich Przebojów na Dzień Matki.

29 maja z kolei w Zabrzu, w Domu Muzyki i Tańca w ramach imprezy Dzień Matki po Śląsku na scenie pojawi się m.in. Damian Holecki.