Co ciekawego na naszym kanale na Youtube?

Tradycyjnie zachęcamy Was do zaglądania na nasz kanał na Youtube, no a raczej kanały – czyli Box Music Bogdan Tyc oraz Box Music Official Audio. Na obydwu kanałach nie brak wspaniałych perełek, których na próżno szukać na innych kanałach, czy w telewizjach.

Ostatnie lata – pandemia, kiepska sytuacja finansowa Artystów oraz w ślad za tym mniejsza liczba premier sprawiły, że obecnie troszkę trudniej o w pełni premierowe nagrania. My jednak staramy się przygotowywać dla Was liczne niespodzianki muzyczne – na naszym kanale pojawia się sporo wspaniałych, do tej pory nie publikowanych nigdzie nagrań… Jednym z nich jest koncertowe wykonanie pięknej ballady Nasza miłość bydzie wiecznie trwać Zespołu Szlagier Maszyna. Nagranie pochodzi z wyjątkowej Śląskiej Gali Biesiadnej z 2010 roku, która odbyła się w katowickim Spodku.

Zespół Szlagier Maszyna kojarzony jest zdecydowanie z kawałkami w klimatach parodii, pastiszu, w mocno kabaretowej stylistyce, z często bardzo odważnymi tekstami. Na tym tle piosenka Nasza miłość będzie wiecznie trwać znacznie się wyróżnia – to urocza ballada utrzymana w greckich klimatach, opowiadająca o pięknej, długoletniej miłości. Utwór z pewnością sprawi, że niejednej osobie zakręci się łezka w oku.