Najpiękniejsze piosenki dla Mamy c.d.

Dzień Matki tuż, tuż. Przy okazji tegoż wspaniałego Święta przypominamy najpiękniejsze piosenki dla Mamy z repertuaru naszych Artystów.

kwiaty

Wzruszających piosenek dla Mamy nie brakuje również w repertuarze Bernadety Kowalskiej. Jedną z nich jest chwytająca za serce, piękna piosenka zaśpiewana w Duecie z Jackiem Silskim. Utwór został również wykonany podczas Śląskiej Gali Biesiadnej w 2018 roku.

Jedną z najpopularniejszych i najbardziej ponadczasowych piosenek o Mamie nagrał Zespół Metrum. Mowa o legendarnej piosence Mama (skądinąd coverowi niemieckiego mega hitu). Piosenka od lat stanowi obowiązkowy punkt koncertów życzeń.

Skoro mowa o największych przebojach wśród piosenek dedykowanych Mamom, wspomnieć należy niewątpliwie od jednym z największych hitów Damiana Holeckiego – Mamo dla Ciebie jestem. Tenże utwór odnosił swego czasu gigantyczne sukcesy na listach przebojów i należy do obowiązkowych punktów koncertów życzeń.

Piękną, choć nieco mniej znaną balladę dedykowaną Mamom mają na koncie też Kola i Jula. Mowa o pięknej balladzie Dziękuję Mamo, która pochodzi z debiutanckiej płyty Duetu.