Nadchodzi Dzień Dziecka

Nadchodzi kolejne bardzo ważne Święto – Dzień Dziecka. Z tej okazji wszystkim młodszym i starszym składamy najserdeczniejsze życzenia! Zdrowia, szczęścia oraz tego, by nigdy nie zatracili dziecięcej radości, wiary i zapału!

Katosie

Na naszej scenie dominują dojrzali Artyści, nie oznacza to jednak, że nie pojawiają się piosenki w wykonaniu młodzieży, a nawet dzieci. Takie propozycje znajdziemy też na naszym kanale.

Niewątpliwie jednym z najbardziej znanych projektów z udziałem młodziutkiej Wokalistki był Zespół Karolina i Adam Krawczyk – Duet debiutował, gdy Dziewczynka (obecnie piękna dorosła Kobieta) miała zaledwie 8 lat. Chyba większość z nas pamięta uroczy teledysk Powiedz mi Tato, w którym urocza 8-latka leży z Tatą na łące. Po tym hicie pojawiły się następne przeboje z udziałem sympatycznego Duetu.

Od wielu lat na Śląskiej Scenie prężnie działa też świetny Zespół Dziecięcy z Katowic – kryjący się pod sympatyczną nazwą Katosie. Zespół przez pewien czas współpracował z nieżyjącą już Wokalistkę Iroxaną. Właśnie u boku tej Artystki Katosie wystąpiły nawet kilka lat temu na Śląskiej Gali Biesiadnej.