Co nowego na naszych kanałach Youtube?

Zaglądacie na nasze kanały na Youtube? Po raz kolejny pojawiło się na nim kilka interesujących nowości – niepublikowanych do tej pory nagrań koncertowych pochodzących ze Śląskiej Gali Biesiadnej. Jedną z nich jest wyjątkowa propozycja od Damiana Holeckiego…

Hmm, zdecydowanie nie możecie narzekać na zbyt mały wybór piosenek, teledysków i nagrań koncertowych na naszych kanałach na Youtube (Box Music Bogdan Tyc oraz Box Music Official Audio) – od muzyki pop, rock, przez hip-hop, aż po Wasze ukochane szlagiery. Wśród propozycji, które w ostatnim czasie pojawiły się na naszym kanale jest utwór Ganz in weiss w wykonaniu Damiana Holeckiego. Piękna niemiecka ballada zaśpiewana została przez Damiana na Śląskiej Gali Biesiadnej w 2016 roku – jako totalna niespodzianka ze strony Artysty. Przypomnijmy, że utwór w oryginale wykonywał Roy Black, a piosenka doczekała się później licznych wersji. Jak kiedyś wyznał sam Damian, od wielu lat marzył o wykonaniu tego utworu – i w końcu się udało.

Po początkowym zaskoczeniu Widowni (spodziewającej się autorskiej piosenki Damiana), utwór został nagrodzony zasłużonymi gorącymi owacjami. To niewątpliwie propozycja warta obejrzenia i wysłuchania – zwłaszcza, że Artysta bardzo rzadko sięga po tenże utwór podczas swoich występów.