Najmłodsze Gwiazdy na Scenie

Ostatnio z Okazji Dnia Dziecka przypomnieliśmy kilka świetnych Zespołów z udziałem Najmłodszych Artystów, z którymi mieliśmy okazję współpracować na dłużej lub choćby przy okazji Śląskiej Gali Biesiadnej.

Kolejnym świetnym Zespołem, z którym mieliśmy okazję współpracować, który też kilka razy występował na Śląskiej Gali Biesiadnej, w którym znaczącą rolę odgrywają bardzo młodzi Artyści, jest Zespół Servoos.

Przypomnijmy, że to zdecydowanie najbardziej rodzinny Zespół naszej Sceny – tworzy go pięcioosobowa utalentowana muzycznie Rodzina Ścibik – Rodzice: Dagmara i Leszek oraz Troje Dzieci. Zespół sam tworzy wykonywane piosenki, wszyscy Jego członkowie grają na kilku instrumentach i świetnie radzą sobie wokalnie. Zespół wydał nakładem naszego Wydawnictwa krążek, wylansował też kilka przebojów. Grupa w Rodzinnym składzie występuje do chwili obecnej.

W towarzystwie najmłodszych często pojawia się na scenie też Bernadeta Kowalska. Artystka niegdyś często choć na chwilę zapraszała na scenę swoje Wnuczki, chętnie też zaprasza najmłodszych z Widowni. W pamięci wielu z nas z pewnością jest też występ Artystki ze Śląskiej Gali Biesiadnej 2019, kiedy to pojawiła się na scenie ze silną obstawą – Zespołem Pieśni i Tańca Koziegłowy, złożonym z młodziutkich Artystów w strojach folklorystycznych.