Piosenki o Tacie c.d.

Powróćmy do ubiegłotygodniowego Święta – Dnia Ojca. Z tej okazji przypomnieliśmy kilka uroczych Piosenek poświęconych Tacie, które znajdziecie na naszych kanałach na Youtube. To jednak nie koniec naszych propozycji.

Kilka lat temu Chris Oxforduo postanowił zaskoczyć Publiczność Śląskiej Gali Biesiadnej, pojawiając się na scenie wraz ze swoimi Dziećmi – Laurą i Dannym. Rodzina wspólnie wykonała wzruszającą piosenkę Mój Tato. Piosenka szybko stała się wielkim hitem, a Publiczność poznała utalentowane Dzieci Chrisa. Całość wieńczy nagranie zrealizowane podczas Śląskiej Gali Biesiadnej.

Nieco mniej znaną, ale pełną uroku propozycję dedykowaną Ojcu, ma też w repertuarze Leszek Filec. Piosenka powstała na początku kariery popularnego Artysty – to pogodna, wzruszająca i przepełniona wdzięcznością dla Ojca propozycja muzyczna.

Chwytającą za serce propozycję dedykowaną Tacie ma w repertuarze również Zespół Duo Fenix. Mowa o piosence Kiejby nie Tata – utrzymana w balladowym stylu ciepła ballada wzrusza, ale też budzi ciepło w sercu.