Tim Fabian przygotowuje niespodziankę!

Wakacje trwają, nie znaczy to jednak, że nasi zaprzyjaźnieni Artyści odpoczywają! Wręcz przeciwnie – to czas koncertowania oraz pracy nad nowym materiałem. Na dniach również niespodzianka od Tima Fabiana.

Tim Fabian ma na koncie liczne przeboje, które podbijają lity przebojów i cieszą się ogromną popularnością. Artysta wydał rok temu już drugi krążek, niemniej postanowił zaskoczyć Fanów i powrócić do pierwszego krążka (Pokochaj mnie) – nagrywając teledysk do jednego z przebojów z tej właśnie płyty (dodajmy, że clip postanowił zrealizować na liczne prośby Fanów). Do której piosenki? Przekonacie się już w niedzielę wieczorem, kiedy odbędzie się premiera teledysku. Możemy już zdradzić, że będzie bardzo romantycznie i nastrojowo, a do tego wakacyjnie…

Przypomnijmy, że płyta Pokochaj mnie ukazała się jesienią 2018 roku nakładem Wydawnictwa Box Music. Krążek ukazał się ogromnym sukcesem, a większość piosenek stało się wielkimi przebojami. Możemy wspomnieć choćby takie kawałki, jak Paryż, ja i Ty, W Tobie widzę cały świat, Nim wstanie nowy dzień, Pokochaj mnie, Mój Aniele, Za rok lub dwa i wiele innych. Kilka z nich doczekało się też teledysków.

Tak więc pozostaje nam niecierpliwie wyczekiwać niedzielnego wieczora i premiery nowego teledysku Tima Fabiana. Gorąco polecamy!