Najbardziej wakacyjne piosenki na naszych kanałach

Wakacje w pełni – a skoro lato i wakacje, to też czas letnich, wakacyjnych przebojów. Sporo takich utworów znajdziecie też na naszym kanale na Youtube…

Wakacyjne piosenki mają swoją specyfikę – szybkie tempo, optymistyczne brzmienie przywodzące często na myśl egzotyczne kraje. Takich propozycji nie brakuje też w repertuarze naszych Artystów – sporo znajdziecie na naszych kanałach.

Niewątpliwie specjalistą od wakacyjnych i letnich hitów jest Stach – właściwie 80% piosenek Artysty, nawet jeśli w samym tekście nie opowiada o wakacjach, spełnia powyższe kryteria. Stach ewidentnie kocha lato i wakacje. Dowodem mogą być takie hity jak Seniorito, Seniorito, Zawsze gdzieś jest lato, Zabiorę Cię w marzenia moje, Letnia miłość i wiele innych.

Stach jednak w swoich piosenkach jest w stanie dotknąć też bardzo pragmatycznych problemów związanych z latem… mianowicie kopruchów, czyli komarów. Te niezbyt urokliwe stworzonka stały się bohaterami jednej z piosenek Stacha.

Co ciekawe temat komarów, czy – po śląsku kopruchów – był bardzo bliski też Zespołowi Ri-Jo. Jeden z hitów Zespołu nosił tytuł właśnie Lato z kopruchem. Skądinąd letnich akcentów nie zabrakło też w innej propozycji Zespołu…