Cieszmy się latem – w piosenkach też

Lato trwa – wracamy więc do wakacyjnych, letnich propozycji, jakie znajdziemy w repertuarze zaprzyjaźnionych z nami Gwiazd. A jest ich sporo…

Swoje letnie, bardzo wakacyjne przeboje mają na koncie liczni Artyści naszej Sceny. W końcu kto nie lubi lata i wakacji? Dlatego też wakacyjnych propozycji w repertuarze zaprzyjaźnionych Artystów jest naprawdę dużo.

Swój letni przebój, utrzymany w nieco wschodnim brzmieniu, zwieńczony też ciekawym teledyskiem, nagrał kilka lat temu Damian Holecki – mowa o energetycznej piosence Lato w to lato. Piosenka swego czasu stała się sporym hitem. Piosenka jest oczywiście kompozycją samego Damiana.

W letnich klimatach utrzymanych jest też kilka piosenek Zespołu BetiBer. Zespół ma swój bardzo wakacyjny kawałek, noszący po prostu tytuł Lato, do którego postał też teledysk w bardzo wakacyjnej scenerii. Tekst napisał Bernard Kurzawa z Zespołu, za muzykę odpowiada Bogdan Kisiel.

Skoro mowa o piosenkach o lecie, taką propozycję znajdziemy też w repertuarze Zespołu Banita Band. Utwór Lato  znajdziemy na debiutanckiej płycie sympatycznego Zespołu.

Lato wielu z nam kojarzy się bardzo romantycznie… Do tej grupy należy niewątpliwie Zespół Servoos, który swego czasu nagrał piosenkę Letnia miłość