A na radiowych listach przebojów…

Jak co tydzień, czas najwyższy na sprawdzenie, jak nasi zaprzyjaźnieni Artyści radzą sobie na listach przebojów…

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejscu 4. znalazł się Duet Beata Mańkowska i Stach w nowej wersji Puk, puk. Na 6. Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk w ich wspólnej propozycji Nowy szac. Na 12. spadł Stach z kawałkiem Dobry gest. w propozycjach m.in. Bernadeta Kowalska z piosenką Śpiewaj z nami.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejscu 7. Tim Fabian ze swą najnowszą propozycją – Zabiorę Ciebie do Gwiazd. Na 8. z kolei znalazł się Oxforduo z przebojem Melodia z ośmiu nut.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na 1. miejscu Tim Fabian z propozycją Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 10. miejscu Bernadeta Kowalska z utworem Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 6. Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk w piosence Nowy szac. Na 9. Tim Fabian – Zabiorę Ciebie do Gwiazd.

W Szlagliście Radia Silesia top 10-tkę opuścił Tim Fabian z piosenką Jutro jest nowy dzień. Utwór pół roku znajdował się na liście, dlatego zgodnie z regulaminem opuścił listę.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!