Gdzie spotkać naszych zaprzyjaźnionych Artystów w ostatni weekend wakacji?

Niestety nadeszło nieuniknione… Wakacje dobiegają końca – choć na szczęście do końca kalendarzowego lata pozostał jeszcze miesiąc… Tak czy inaczej nadchodzi bardzo imprezowy weekend. Gdzie tym razem będzie okazja spotkać naszych zaprzyjaźnionych Artystów?

Już w piątek 26 sierpnia w Świerklańcu pierwsza z imprez z okazji Audycji Niedzielne Klachy do Połednia w Radiu FEST Bernadety Kowalskiej i Krzysztofa Wierzchowskiego. Na jubileuszowej imprezie wystąpi Bernadeta Kowalska z Zespołem i Jej Goście.

W sobotę 27 sierpnia nadarzy się sporo okazji do spotkań z naszymi Artystami… W Jaktorowie (Wielkopolska), podczas imprezy dożynkowej wystąpi Duet Karo.

Również w sobotę, w Czerwionce-Leszczynach przy OSP, na Festynie Strażackim jedną z Gwiazd imprezy będzie Bernadeta Kowalska.

W niedzielę 28 sierpnia nadarzy się kolejna okazja do spotkania z Duetem Karo w Wielkopolsce. Tym razem Zespół zawita do Starego Bojanowa, na Święto Kłosa i Chleba oraz Gminny Dzień Seniora.

W miejscowości Przodkowo w Pomorskiem nadarzy się natomiast okazja do spotkania koncertowego z Damianem Holeckim – Artysta wystąpi 28 sierpnia na Dożynkach Gminno-Parafialnych.

Tego samego dnia w Piekarach Śląskich, podczas Festynu Rodzinnego wystąpi Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Impreza odbywać się będzie w dzielnicy Dąbrówka Wielka.