Wakacyjne podróże w clipach Artystów

Hmm, wakacje powoli zbliżają się do końca. Wielu z nas nie udało się w tym roku wyjechać na urlop, inni czas laby mają już dawno za sobą. Ale pozostają nam jeszcze wspomnienia oraz wirtualne podróże wraz z teledyskami naszych Artystów.

Któż nie lubi nacieszyć oka pięknymi krajobrazami? Chyba takich osób jest niewiele. Niestety wielu pięknych miejsc nie możemy odwiedzić osobiście. Naprzeciwko wychodzą nasze szlagierowe Gwiazdy, które w swoich teledyskach zabierają nas w malownicze, dalekie podróże…

Specjalistką od dalekich muzycznych podróży jest Mona Lisa. Artystka uwielbia przemycać s piosenkach akcenty geograficzne. Nie brak ich też w teledyskach. Na naszym kanale na Youtube wraz z Mona Lisą możecie wybrać się na Barbados – to dla miłośników totalnej egzotyki. Jeśli jednak wolicie bardziej europejskie krajobrazy, Mona Lisa zabiera nas też w podróż do bajecznego Monte Carlo.

Marzycie o wypoczynku nad brzegiem morza, na bajecznej gorącej plaży? Nic prostszego – zajrzyjcie na nasz kanał i odnajdźcie clip Zespołu BetiBer, do energetycznej piosenki Lato. Zdjęcia do clipu powstały w egipskim kurorcie, w malowniczej scenerii.

Duet jednak ma na koncie również jeszcze bardziej egzotyczny clip, zrealizowany na pustyni, w skrajnym upale. Mowa o clipie do piosenki Klucz – również nagranym w Egipcie. Jeśli więc macie ochotę poczuć powiew pustyni, zdecydowanie polecamy Wam tenże kawałek.