Gdzie w tym tygodniu można spotkać naszych zaprzyjaźnionych Artystów na żywo?

Hmm, wakacje za nami, szczęśliwie sezon na imprezy plenerowe trwa w najlepsze… Festyny, dożynki, imprezy na pożegnanie wakacji, a w ten weekend również Industriada… A gdzie w tym gąszczu można spotkać naszych zaprzyjaźnionych Artystów?

Duet Karo

Już w piątek w Koszęcinie kolejny przystanek na specjalnej trasie Niedzielnych Klachów do połednia – czyli autorskiej audycji Bernadety Kowalskiej. Artystka wraz z wozem transmisyjnym Radia FEST tym razem pojawi się na parkingu przez Domem Kultury w Koszęcinie. Nie zabraknie koncertu, jak też okazji do rozmowy z Bernadetą Kowalską, Krzysztofem Wierzchowskim oraz Ich Gościem – Timem Fabianem.

W sobotę 3 września w ramach Industriady w Świętochłowicach wystąpi Kabaret Grzegorza Poloczka. Tego samego Dnia Grzegorz Poloczek z Przyjaciółmi pojawi się w ramach Industriady w Czerwionce-Leszczynach.

W niedzielę 4 września nadarzy się kolejna okazja do spotkania z Bernadetą Kowalską i Przyjaciółmi – Artystka pojawi się na imprezie integracyjnej Poznajmy się w Czerwionce-Leszczynach, jak również na Festynie w Rudzie Śląskiej – Nowym Bytomiu.

Również w niedzielę w Bełsznicy wystąpi z kolei Duet Karo – impreza odbędzie się w ramach obchodów dożynkowych.

4 września w Zbrosławicach kolejna okazja do spotkania z Grzegorzem Poloczkiem i Jego Kabaretem. Tym razem w ramach imprezy Dramatalia (w Dolinie Dramy).