Zaglądamy na listy przebojów

Jak co tydzień, zgodnie z naszą tradycją zaglądamy na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści. Jak więc poradzili sobie w tym tygodniu?

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejscu 7. znalazła się najnowsza propozycja Bernadety Kowalskiej i Przyjaciół – Śpiewaj z nami. Na 13. miejsce spadł Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk ze wspólnym hitem Nowy szac. Na 15. wylądowali Beata Mańkowska i Stach w kawałku Puk, puk (nowa wersja).

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na 6. miejsce awansował Tim Fabian z propozycją Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 9. znalazł się Zespół Oxforduo z piosenką Melodia z ośmiu nut.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na miejscu 2. utrzymał się Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na miejscu 8. znalazła się piosenka Bernadety Kowalskiej – Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 5. Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk w piosence Nowy szac. Na 6. Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd. W propozycjach piosenka Freli Blue – Morze.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!