(Po)Wakacyjne podróże w clipach Artystów

Z naszymi urlopami i wakacjami różnie bywa. Ale marzeń nikt nam nie zabierze. A skoro o marzeniach mowa, niewątpliwie ułatwiają je teledyski do hitów naszych Artystów, zrealizowane w egzotycznej scenerii.

Niewątpliwym szpecem od egzotycznych teledysków w malowniczej scenerii jest Stach. Artysta ma na koncie liczne egzotyczne clipy, zrealizowane przy okazji swych prywatnych podróży. Wspomnieć możemy tu choćby takie propozycje, jak Seniorito, Seniorito – z hiszpańską plażą w roli głównej.

W innym swoim clipie – do piosenki Letnia miłość, Stach zabiera nas z kolei do pięknej i magicznej Grecji (wprawdzie zdjęcia nie powstawały latem, ale i tak jest klimatycznie).

Jeszcze bardziej egzotycznie robi się z 2 kolejnych teledyskach Artysty – do piosenek Zawsze gdzieś jest lato, Lata czar, Zabiorę Cię w marzenia moje oraz Szczęście bez końca.

Egzotyczny clip ma na koncie też Damian Holecki – mowa o teledysku do piosenki Lato w to lato. Przypomnijmy, że zdjęcia do teledysku powstały z bajecznej i nieco tajemniczej Turcji (nie w Grecji, jak sądzą niektórzy).