Co tam w Radiach (listy przebojów)?

Jesień w pełni, dni coraz krótsze, wielu z nas nic się nie chce… Na poprawę humoru dobrym lekarstwem zawsze jest muzyka. No właśnie – a jak najnowsze propozycje naszych zaprzyjaźnionych Artystów radzą sobie na listach przebojów w Radiach?

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na 4. miejscu bez zmian Stach i Beata Mańkowska w nowej wersji hitu Puk, puk. Na 11. spadła z kolei Bernadeta Kowalska z nowości – Śpiewaj z nami.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na 7. miejsce awansował nieśmiertelny przebój Oxforduo – Melodia z ośmiu nut. Na 10. spadł Tim Fabian z energetyczną propozycją Zabiorę Ciebie do gwiazd.

 

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na 2. miejsce awansował Tim Fabian z piosence Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 7. miejsce awansowała Bernadeta Kowalska i Jej Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na 3. miejscu Grzegorz Poloczek w Duecie z Mateuszem Szymczykiem i Ich pełen energii kawałek Nowy szac. W propozycjach Chris Oxforduo z piosenką W sercach miłość gra.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na 5. miejscu Chris Oxforduo w piosence W sercach naszych gra. Na 9. z kolei Stach z kawałkiem Lusia. W propozycjach Frela Blue z kawałkiem Blues po bosoku.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!