Na radiowych listach przebojów…

Jak co tydzień mamy dla Was mały przegląd list przebojów popularnych rozgłośni radiowych. Sprawdzamy, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce tym razem na miejsce 4. zawędrował Duet Stach i Beata Mańkowska w nowej wersji Puk, puk. Na 5. miejsca spadł z kolei Zespół Banita Band ze swoją Kolorową szafą.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 aż na 3. miejsce awansował rekordzista list przebojów – Melodia z ośmiu nut Zespołu Oxforduo. Na 5. awansował Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do Gwiazd.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na 5. miejsce spadł Tim Fabian z piosenka Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 10. utrzymała się Bernadeta Kowalska z piosenką Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na 8. miejscu znalazł się Chris Oxforduo z najnowszym kawałkiem – W sercach miłość gra. Na 9. z kolei Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk z kawałkiem Nowy szac. W poczekalni Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd. W propozycjach Banita Band z piosenką Kolorowa szafa.

W Szlagliście Radia Silesia w top 10-ce na miejscu 6. znalazł się Stach z utworem Lusia, Frela Blue ze swoim Bluesem po bosoku zawędrowała na 7. miejsce, a Chris Oxforduo z kawałkiem W sercach miłość gra, na miejsce 9.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!