Co ciekawego na naszych kanałach na Youtube?

Mamy nadzieję, że regularnie zaglądacie na nasze kanały na Youtube – staramy się, by jak najczęściej pojawiały się tam nowości lub materiały do tej pory niepublikowane. Tym razem zajrzymy na kanał Box Music Official Audio.

Na kanale Box Music Official Audio znajdziecie mnóstwo materiałów muzycznych – właściwie niemal wszystkie płyty, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Box Music, ponadto sporo koncertów z cyklu Śląska Gala Biesiadna – w całości (na kanale Box Music Bogdan Tyc wrzucamy pojedyncze clipy koncertowe oraz oficjalne teledyski).

Wprawdzie o zupełne premiery w ostatnim czasie ciężko, niemniej niedawno na naszym kanale pojawiła się niewątpliwa gratka dla Fanów Duetu Karo – całość krążka Tylko miłość liczy się (druga płyta Duetu Karo wydana w Wydawnictwie Box Music, a trzeci krążek w dyskografii popularnego i bardzo lubianego Zespołu). Na playliście z tejże płyty znajdziecie takie mega hity, jak Słońce Jamajki, Gorące wakacje, tytułowy hicior Tylko miłość liczy się, Co w duszy gra i wiele, wiele innych. Zajrzyjcie tu koniecznie.

Aha – na tym kanale znajdziecie też pozostałe 2 krążki Duetu Karo, które ukazały się nakładem Wydawnictwa Box Music.