Zaprzyjaźnieni Artyści na emigracji…

Starą prawdą jest, że często to, co mamy jest przez nas niedoceniane. Prawda dotyczy też naszej Ojczyzny – o czym najlepiej wiedzą Osoby, które z jakiejś przyczyny zamieszkały poza Polską. Tak się składa, że wielu spośród naszych zaprzyjaźnionych Artystów mieszka poza Polską – głównie w Niemczech…

Popularny Duet Andy & Lucia od początku lat 90’ mieszka za naszą Zachodnią Granicą. Andrzej i Lucyna chętnie jednak przyjeżdżają do Polski, a przywiązanie do niej oraz do rodzinnego Śląska podkreślają w piosenkach.

W Niemczech od ponad 3 dekad mieszka również Stach. Artysta jednak często zagląda do Polski, gdzie mieszka wielu Jego Krewnych i Przyjaciół. Również w Niemczech, niejako po sąsiedzku, mieszka Chris Oxforduo – popularny Wokalista wyjechał z Ojczyzny u progu dorosłości. Chętnie jednak wpada do Polski, szczególnie do rodzinnych Tychów.

Od dziecka w Niemczech mieszka też wszechstronnie utalentowana Artystka – Frela Blue. Jak sama podkreśla, kocha zarówno Polskę, jak też Niemcy, w których spędziła większość życia.

Kolejnym zaprzyjaźnionym z nami Artystą, mieszkającym w Niemczech, jest Tim Fabian. Popularny Artysta wraz z Rodzicami i Siostrą wyjechał za naszą Zachodnią Granicę już jako Dziecko, niemniej chętnie odwiedza Krewnych w Polsce.