Nasz tradycyjny przegląd list przebojów

Jak tradycja, to tradycja – czas więc zajrzeć na radiowe listy przebojów, by sprawdzić, jak radzą sobie na nich nasi zaprzyjaźnieni Artyści i Ich najnowsze propozycje.

W Liście Przebojów Radia FEST w top 15-stce na miejsce 7. spadł Duet Stach i Beata Mańkowska w piosence Puk, puk (a ściślej – w jej nowej wersji), na miejscu 8. znalazł się natomiast Zespół Banita Band z piosenką Kolorowa szafa.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia FEST w top 10 na miejsce 1. awansował znów Zespół Oxforduo z nieśmiertelnym kawałku Melodia z ośmiu nut. Na 6. miejsce spadł Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd.

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD w top 10 na 4. miejscu utrzymał się Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do gwiazd. Na 10. utrzymała się Bernadeta Kowalska w piosence Palmowa miłość.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 8. Chris Oxforduo z piosence W sercach miłość gra, na 10. z kolei Duet Grzegorz Poloczek i Mateusz Szymczyk w piosence Nowy szac. W poczekalni – Tim Fabian z piosenką Zabiorę Ciebie do Gwiazd. W propozycjach – Banita Band z piosenką Kolorowa szafa.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!