W jesiennym nastroju c.d.

Jesień trwa w najlepsze, by zaś powracamy do jesiennych propozycji, które możecie znaleźć na naszych kanałach na Youtube – przy okazji przypominamy, iż na kanale Box Music Bogdan Tyc znajdziecie nawet playlistę z propozycjami w jesiennym nastroju.

Romantycznie i jesiennie jest też w teledysku Zespołu Metrum Jesteś w moim sercu. Tu jesienna górska sceneria stała się tłem dla pięknej ballady. Co ciekawe, teledysk pokazał, że nawet jesień w bardziej mglistym obliczu może mieć wiele uroku.

Sporo jesiennych akcentów pojawia się też w teledysku do pierwszego wielkiego hitu Tima Fabiana – Paryż, ja i Ty. W samej piosence nie ma mowy o jesieni, niemniej sceneria teledysku już jak najbardziej nasuwa skojarzenia z jesienią – i to niekoniecznie w jej najpiękniejszym obliczu.

W miłej dla oka jesiennej scenerii rozgrywa się też teledysk do piosenki Weroniki – Zabujana. Piękna złota jesień, barwne drzewa i Weronika na ich tle. Skądinąd teledysk nieco zaskakuje, gdyż piosenka Zabujana jest żywym kawałkiem w rytmach disco-polo, a sceneria przywodzi na myśl raczej balladę o miłości.