W muzyce z uśmiechem

Hmm, jesień w pełni – trwa listopad, podobno jeden z najbardziej depresyjnych miesięcy. Trudno się dziwić – z pogodą bywa różnie, dni są wyjątkowo krótkie… Musimy więc robić coś, by poprawić sobie nastrój. Niewątpliwie jedną ze sprawdzonych recept jest solidna dawka dobre muzyki… Na dziś mamy dla Was propozycje z naszego kanału, które z pewnością budzą uśmiech na twarzy…

Jest Wam smutno? Podobno jednym z najlepszych lekarstw na poprawę nastroju jest muzyka. Tym razem mamy dla Was zestawienie piosenek, które niewątpliwie wywołują – zgodnie z tytułem – uśmiech na twarzy.

Pierwszą z propozycji jest piosenka Zespołu Wesoła Biesiada – Śmiech to jest zdrowie. Pełna optymizmu, radości i pozytywnej energii została wykonana na Śląskiej Gali Biesiadnej. Utwór oddaje starą prawdę – zgodnie z tytułem. Niewątpliwie porcja uśmiechu to solidna porcja zdrowia dla każdego. Słysząc ten kawałek nie ma siły, by choć na chwilę się nie uśmiechnąć.

Drugą wywołującą radość na twarzy piosenką, jest hicior Zespołu Karpowicz Family – Uśmiech to mój znak. Na naszym kanale znajdziecie koncertową odsłonę tejże optymistycznej piosenki, mówiącej po prostu o cieszeniu się życiem, na przekór trudnościom – i od razu łatwiej żyć.

Trzecią pełną radości propozycją z naszego kanału, jest energetyczna propozycja Zespołu Kamraty – Co nos raduje. Pełna optymizmu i uśmiechu piosenka mówi po prostu o tym, że cieszyć możemy się niemal z wszystkiego – każdy, nawet najmniejszy drobiazg może wywołać choć na chwilę bezcenny uśmiech na twarzy. Ten kawałek również możecie obejrzeć w odsłonie koncertowej.

Skoro o uśmiechu mowa – coś w tym temacie wie również Mirek Szołtysek. Artysta wiele lat temu nagrał bardzo pogodną piosenkę Jedyn uśmiech, którą znajdziecie na naszym kanale również w wersji koncertowej. Pełna energii piosenka niewątpliwie poprawia nastrój – aczkolwiek w przeciwieństwie do poprzednich propozycji właściwie opowiada o miłości… Tak czy owak jest bardzo optymistycznie i pogodnie.