Pokolędujmy…

Okres od Bożego Narodzenia do początku lutego to tradycyjnie czas kolędowania. Kolęd nie brakuje też w repertuarze naszych zaprzyjaźnionych Artystów – tym razem jednak powspominajmy urokliwą, choć troszkę zapomnianą płytę…

Standardowo przypominamy głównie utwory i płyty z repertuaru czołowych Śląskich Artystów, niemniej nakładem naszego Wydawnictwa ukazał się krążek bardzo młodych i bardzo zdolnych Artystów, tworzących przesympatyczny Zespół z Katowic – Szlagrowe Bajtle. Sympatyczne Dzieciaki sięgały po różny repertuar, Wydawnictwo Box Music wydało jednak ostatecznie krążek z tradycyjnymi polskimi kolędami.

Niewątpliwie to jedna z najbardziej energetycznych płyt kolędowych, jakie ukazały się nie tylko na Śląsku, przy jednoczesnym zachowaniu tradycyjnego ducha naszych pięknych kolęd. To niewątpliwie propozycja warta posłuchania, jak też wspólnego śpiewania z sympatycznymi Dziećmi. Na krążku znalazły się m.in. takie propozycje, jak: Anioł pasterzom mówił, Wśród nocnej ciszy, Przybieżeli do Betlejem.