Na karnawał – do tańca i o tańcu

Skoro rozpoczynamy karnawał, czas ruszyć się do tańca… Niewątpliwie mamy dla Was kilka propozycji z repertuaru Waszych ulubionych Artystów, które porwą Was do tańca, a zarazem właśnie o tańcu opowiadają.

Skoro o tańcu mowa, niewątpliwie momentalnie nasuwa się jeden z największych hitów Bernadety Kowalskiej – mianowicie piosenka Tańczyć chcę, pochodząca z przebojowego krążka Piękne kwiaty, dobre słowa. Piosenka doczekała się też świetnie zrealizowanego i bardzo klimatycznego teledysku, zdecydowanie obfitującego w taneczne akcenty, a przy okazji zawierającego całkiem ciekawą fabułę.

Cóż – bardzo tanecznie robi się też w propozycji Duetu Karo – Co w duszy gra. Urokliwa piosenka utrzymana w klimatach retro porywa do tańca, zarazem opowiadając o muzyce dawnych czasów, która na zawsze pozostała w naszych sercach, a przy okazji stała się dla setek Artystów inspiracją. Utwór nie doczekał się teledysku, ale na naszym kanale znajdziecie go w 2 wersjach koncertowych.

Skoro mowa o tańcu, znajdzie się też pełen energii rock’n’roll – i to w wykonaniu samej Gabi Gold. Mowa o piosence Tańcz rock and rolla. Tę energetyczną propozycję znajdziecie na najnowszym krążku Gabi oraz w wersji koncertowej – na naszym kanale. Nawiasem mówiąc na początku nagrania macie mały bonus – w postaci lekcji tegoż tańca.