Gdzie spotkać naszych zaprzyjaźnionych Artystów na żywo?

Okres Świąteczno-noworoczny raczej nie sprzyjał spotkaniom z Gwiazdami naszej Sceny. Na szczęście w ciągu najbliższych kilku dni Fani szlagierów i naszych zaprzyjaźnionych Artystów będą mogli nadgonić zaległości…

Już 15 stycznia w Domu Kultury w Ujeździe wystąpi Bernadeta Kowalska wraz z Przyjaciółmi. Będzie to koncert z Okazji nadchodzącego Dnia Babci i Dziadka.

20 stycznia w Czerwionce nadarzy się okazja do spotkania z Grzegorzem Poloczkiem i Jego Kabaretem – w programie specjalnie z Okazji Dnia Babci. Podobno Ino po Śląsku.

Już 21 stycznia w Bytomiu, podczas koncertu podsumowującego Finał Szaglisty Radia Silesia nadarzy się m.in. okazja do spotkania z Timem Fabianem, który przyjedzie specjalnie z Niemiec.

Tego samego dnia nadarzy się kolejna okazja do spotkania z Grzegorzem Poloczkiem – Artysta wystąpi w ramach koncertu Trzech Śląskich Muszkieterów w Chrzanowie.

Również 21 stycznia, czyli w Dzień Babci, będziecie mieli okazję do spotkania m.in. Duetu Karo – w ramach koncertu Szlagierowo i z humorem, który odbędzie się w Walcach.

Grzegorza Poloczka i Jego Kabaret będziecie mogli ponownie spotkać w Dzień Dziadka – 22 stycznia w Piekarach Śląskich, gdzie Artysta z Zespołem wystąpi w Miejskim Domu Kultury.

Tego samego dnia, w ramach koncertu Szlagierowo i z Humorem w Wolsztynie wystąpi m.in. Duet Karo.

28 stycznia Duet Karo po raz kolejny wybierze się do Wielkopolski – tym razem będzie jedną z Gwiazd koncertu Szlagiery z humorem w Lesznie.

Tego samego dnia w Tarnowskich Górach z Okazji Dnia Babci i Dziadka zaśpiewa Bernadeta Kowalska z Zespołem.

29 stycznia będzie okazja do spotkania z Kabaretem Grzegorza Poloczka w baśniowym zamku w Mosznej, gdzie Artysta z Zespołem wystąpi w Teatrze Castello.