Nadchodzi Dzień Babci i Dzień Dziadka – najbardziej szalone piosenki o Babci i Dziadku

Metrum

Tuż, tuż jedne z najważniejszych Świąt w Roku – czyli Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji wszystkim Babciom i wszystkim Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia!

Babcia i Dziadek to dla większości z nas jedne z najważniejszych Osób w życiu. Z drugiej strony bycie Babcią lub Dziadkiem dla większości z nas, to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu. Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia, a przy okazji przypominamy chyba jedne z najbardziej szalonych piosenek na naszym kanale – dodajmy, że te barwne piosenki opowiadają właśnie o pewnej Babci oraz o pewnym Dziadku.

Pierwsza z nich, to przebój Zespołu Metrum będący coverem, a właściwie pastiszem hiciora Una Paloma Blanca, pod tytułem… Oma urwała klamka – opowiadającym o pewnej bardzo pełnej energii Babci, która w pośpiechu troszkę narozrabiała… Nagranie pochodzi ze Śląskiej Gali Biesiadnej.

Z kolei o pewnym nietypowym, no dobrze – nieco szalonym – Dziadku opowiada propozycja sprzed wielu lat Mirosława Jędrowskiego. Mowa o piosence Ołpa na Harleju Mirka Jędrowskiego. Cóż – tu do barwnej piosenki dochodzi jeszcze bardziej zakręcony teledysk.