Co ciekawego na naszym kanale?

Zaglądacie na nasz kanał na Youtube – Box Music Bogdan Tyc? Cóż, w karnawale macie tam imponujący wybór muzyki. Oczywiście przynajmniej raz na kilkanaście dni staramy się dorzucić Wam na kanał do tej pory niepublikowaną propozycję – tym razem po raz kolejny sięgnęliśmy do propozycji pochodzących ze Śląskiej Gali Biesiadnej.

Wśród propozycji, które niedawno zawitały na naszym kanale jest m.in. dawny hicior Zespołu New For You – To dlo Wos my som. Tym razem w odsłonie koncertowej, właśnie ze wspomnianej Śląskiej Gali Biesiadnej (2010 rok – deski legendarnego Katowickiego Spodka). Przebój Zespołu przez lata cieszył się ogromną popularnością, doczekał się też odsłony teledyskowej. To przepełniona energią i pozytywnym nastrojem piosenka, która w prostych słowach oddaje rolę muzyki popularnej oraz Artystów – przecież to muzyka, Artyści i piosenki są dla Was, dla Fanów, a nie na odwrót.

Dodajmy, że w tych latach Zespół New For You był na szczycie i cieszył się na szlagierowej scenie ogromną popularnością.