Podsumowań 2022 roku ciąg dalszy…

Nasi zaprzyjaźnieni Artyści świetnie radzą sobie nie tylko na radiowych, ale też telewizyjnych oraz internetowych listach przebojów. Już niebawem podsumowanie jednej z nich – i to aż za dwa lata…

Ostatnio dosyć rzadko zaglądamy na Listę Śląskich Szlagierów LSS Szlagierowo.pl, jak się okazuje niesłusznie, bo przez cały czas świetnie radzą sobie na niej przeboje naszych zaprzyjaźnionych Artystów. w dodatku wielkimi krokami zbliża się wyjątkowy koncert podsumowujący tę Listę i to zarówno za 2021, jak też za 2022 rok. Trzymamy kciuki za sukces naszych zaprzyjaźnionych Artystów – bo o zwycięstwo walczą m.in. Duet Karo, Tim Fabian, Bernadeta Kowalska i Przyjaciele, Banita Band czy Oxforduo! Trzymamy kciuki za sukcesy naszych Wspaniałych Artystów. Głosowanie za 2021 i 2022 rok odbywa się niezależnie. Tradycyjnie już wybieramy Wykonawcę Roku Teledysk Roku oraz Szlagier Roku. Wśród propozycji m.in. takie hity jak Aniele mój Tima Fabiana, czy Jo i Ty Duetu Karo.

Warto dodać, iż koncert podsumowujący odbędzie się w Chorzowskim Centrum Kultury już 5 marca. Na wydarzeniu nie zabraknie też większość Artystów, jak też wielu innych wspaniałych Wykonawców – również takich, których piosenki znacie z naszego kanału na Youtube.