Witamy wiosnę

Nareszcie! 21 marca – pożegnaliśmy zimę i witamy wiosnę. Zgodnie ze starą tradycją należałoby udać się na wagary i pójść topić marzannę. My jednak nie będziemy namawiać Was do złego, mamy za to dla Was wiosenne propozycje muzyczne.

Cóż – na naszych kanałach Youtube (Box Music Bogdan Tyc i Box Music Official Audio) niewątpliwie możecie znaleźć piosenki adekwatne do każdej okazji, no – prawie każdej. Skoro witamy wiosnę, znajdzie się niewątpliwie sporo piosenek związanych z wiosną. Na początek utwory po prostu opowiadające o wiośnie.

Wiosna, piękna pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia. Niezwykle barwną, aczkolwiek z lekka przewrotną propozycję właśnie o wiośnie, ma na koncie Stach. Mowa o piosence Wiosna na 102. Cóż, z pewnością jest pozytywnie, energetycznie i humorystycznie – idealnie na powitanie tej wspaniałej pory roku.

O wiośnie zaśpiewał też swego czasu m.in. Zespół New For You. Piosenka nosi po prostu tytuł Wiosną jaśnieje świat. Tu również jest energetycznie, pozytywnie i z optymistycznie. Piosenka pochodzi z płyty Bałkański sen – niewątpliwie pobrzmiewa w niej południowa energia i nieco grecko-bałkańskich nutek.