Ze specjalną dedykacją dla Mam

Dzień Matki już w piątek. Całą playlistę wspaniałych piosenek o Matce z repertuaru naszych zaprzyjaźnionych Artystów znajdziecie na kanale Box Music Bogdan Tyc. Przy okazji mamy dla Was mały przegląd najpiękniejszych ballad o Mamie.

Piękną, klimatyczną i nieco refleksyjną balladę o Mamie ma też w repertuarze Duet Kola i Jula. Piosenka Dziękuję Mamo pochodzi z debiutanckiej płyty Koli i Juli. Utwór niestety nigdy nie doczekał się teledysku, a szkoda – piękny tekst i wspaniała kompozycja (nawiasem mówiąc autorstwa Damiana Holeckiego).

Urokliwy, refleksyjny, ale też troszkę melancholijny utwór dla Mamy nagrała kilka lat temu w Duecie z Jackiem SilskimBernadeta Kowalska. Piękna ballada wzrusza, a zarazem skłania do refleksji. Na naszym kanale Youtube znajdziecie koncertową odsłonę przeboju.

Jedną z najpiękniejszych piosenek o Matce, jakie kiedykolwiek powstały, jest piosenka Do Ciebie Mamo z repertuaru Wioletty Willas. Piosenka doczekała się wielu wykonań. Utwór nagrał też Damian Holecki – to chwytająca za serce, przepiękna, bardzo emocjonalnie wykonana ballada. Słuchając jej nie sposób nie uronić choć jednej łzy.