Ze specjalną dedykacją dla Mam c.d.

U progu najpiękniejszego Święta w Roku, czyli Dnia Matki, mamy dla Was mały przegląd piosenek opowiadających o Matce, z repertuaru naszych zaprzyjaźnionych Artystów. wszystkie propozycje znajdziecie oczywiście na kanałach Box Music Bogdan Tyc oraz Box Music Official Audio.

Klimatyczną balladę dla Mamy, ma też w repertuarze Mirek Szołtysek. Mowa o dosyć leciwym już przeboju Dziynkuja Mamo, z jednej z pierwszych płyt Artysty. Utwór wzrusza, jest pełen ciepła i uroku. Skądinąd to jedna z dwóch piosenek Mirka poświęcona Matce…

Nastrojową, ale też pełną optymizmu propozycję dla Mam ma w repertuarze Mirosław Jędrowski – utrzymana w rytmach country Ballada dla Mamy sprawdzi się nie tylko przy okazji Dnia Matki, ale też przy okazji choćby wesela. Utwór doczekał się też prostego, ale też urokliwego teledysku.

Chyba jedne z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych piosenek dedykowanych Mamie, ma na koncie Damian Holecki. Mowa o przeboju Mamo dla Ciebie jestem, który przez dwa lata okupywał czołówki list przebojów. Piosenka liczy już sobie kilkanaście lat, znajdziemy ją na aż kilku płytach Artysty, do tej pory stanowi obowiązkowy punkt koncertów życzeń – a to za sprawą zarówno kompozycji, jak też pięknego tekstu.