W ostatnich promieniach letniego słońca…

Wprawdzie wakacje dawno za nami, a lato definitywnie dobiega końca, my jednak trzymając się kalendarza, po raz ostatni w tym sezonie poszukamy letnich hitów z repertuaru naszych zaprzyjaźnionych Artystów, tak na osłodę naszej szarej codzienności (na szczęście ostatnio pogodnej).

Jak już wielokrotnie wykazywaliśmy, wyjątkowymi ekspertami od letnich propozycji i przebojów jest Duet Karo – Ela i Stefan uwielbiają śpiewać o wakacjach, lecie, słońcu i podróżach do typowo wakacyjnych zakątków. Właśnie tu wpisuje się urokliwa piosenka Grecja i Ty, z krążka Kochosz miy czy niy? Wakacyjna ballada, w typowo greckim stylu od pierwszych taktów przenosi nas do malowniczej Grecji – jest o miłości, wakacjach i uroku tegoż kraju. Piosenka zdecydowanie pobudza wyobraźnię.

Drugim fachowcem od wakacyjnych przebojów jest od lat Stach. Artysta po prostu kocha tę porę roku, dlatego nie dziwi fakt, że poświęca jej aż tyle piosenek. Kolejnym zdecydowanie letnim i wakacyjnym hitem Stacha jest piosenka Seniorito, Seniorito. Piosenka utrzymana w typowo latynoskich klimatach również od pierwszych taktów przenosi nas do gorącej Hiszpanii, albo wręcz do Meksyku. Jest wakacjach, wakacyjnym uczuciu i cieszeniu się życiem, a to wszystko na pięknej plaży… Piosenka jest bardzo obrazowa, do kompletu doczekała się uroczego teledysku.