Od najmłodszych lat na scenie

Czy wiecie, że wielu popularnych Artystów naszej Sceny – również Gwiazd zaprzyjaźnionych z naszym Wydawnictwem – debiutowało już jako dzieci? Poniżej przypominamy kolejnych Artystów, na scenie obecnych niemal od przedszkola…

Jako kilkulatka swoje pierwsze kroki na scenie stawiała też Jula, czyli Justyna Sosna z Duetu Kola i Jula. Artystka pochodząca z muzykalnej Rodziny już w wieku przedszkolnym występowała w pierwszych konkursach muzycznych i odważnie wchodziła na dużą scenę.

Skoro mowa o młodziutkich Artystach na naszej Scenie, warto przypomnieć świetny Zespół Servoos, którego skład zasila aż troje młodych i zdolnych Artystów – Dzieci Państwa Ścibik. Trzeba przyznać, iż dzieci są wyjątkowo uzdolnione muzycznie – śpiewają, są multiinstrumentalistami, a nawet same tworzą piosenki.

Również bardzo młodo swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiała Magdalena Pal. Wokalistka zaczynała karierę już w szkole podstawowej, biorąc z powodzeniem udział w licznych konkursach wokalnych oraz dokształcając się wokalnie.