Co ciekawego na naszym kanale Youtube?

Tradycyjnie już zachęcamy Was do zaglądania na nasze kanały na Youtube. Pod względem muzycznych chyba każdy znajdzie na nich coś dla siebie, ponadto staramy się od czasu do czasu zaserwować Wam na nich jakąś muzyczną, teledyskową lub koncertową niespodziankę…

Tym razem zaglądamy na kanał Box Music Bogdan Tyc, na którym w ostatnim czasie pojawiło się kilka całkiem ciekawych, niepublikowanych wcześniej propozycji koncertowych naszych Gwiazd. Jedną z nich jest wielki przebój Duetu Karo – Kochosz miy czy niy – w odsłonie koncertowej. Wspomniane nagranie pochodzi z wyjątkowego koncertu – Benefisu Duetu Karo z okazji 15-lecia Zespołu. Ten niezapomniany koncert odbył się w Chorzowskim Centrum Kultury.

Przypomnijmy, że sama piosenka była jednym z największych przebojów Duetu Karo. Utwór odnosił ogromne sukcesy na radiowych, ale też w telewizyjnych listach przebojów, w tym w Liście Śląskich Szlagierów, gdzie tygodniami, a nawet miesiącami nie schodził z podium, aż 2-krotnie zostając Szlagierem Roku.