W przedświątecznym nastroju

Święta coraz bliżej, w domach wielu z nas przygotowania idą pełną parą, w miastach w najlepsze trwają jarmarki. Tak czy inaczej chyba nic nie wprawia w nastrój świąteczny tak jak zapach choinki i… oczywiście świąteczna muzyka. Sporo świątecznych propozycji znajdziecie też na naszym kanale na Youtube.

No dobrze, ale najpierw skupmy się na tych przedświątecznych. W końcu trwa adwent – skoro tak przypomnijmy 2 pełne uroku propozycje Stacha – Adwentowy nadszedł czas oraz Adwent czarodziej (w duecie z Chrisem Oxforduo). Przesympatyczne, pełne ciepła i radości piosenki, wprawiające nas  w świąteczny nastrój już od pierwszych taktów. Obie piosenki doczekały się też ciepłych, pełnych kolorów, świątecznych ozdób i światełek teledysków.

Z ciekawostek dodajmy, że w clipie do piosenki Adwent czarodziej, u boku Chrisa pojawiły się też Dzieci Artysty (obecnie już dorosłe).

Skoro mowa o przedświątecznych propozycjach naszych Artystów, przypomnijmy też radosną, zarazem troszkę przewrotną propozycję Grzegorza Poloczka Ach te Święta. Wprawdzie o Bożym Narodzeniu ta piosenka do końca nie jest, ale stanowi niewątpliwie miłą rozgrzewkę przed Świętami z lekkim przymrużeniem oka.