Na radiowych listach przebojów

Jak co tydzień sprawdzamy dla Was, jak poradziły sobie propozycje naszych zaprzyjaźnionych Artystów na radiowych listach przebojów. Jak więc poszło naszym i Waszym ulubionym Wykonawcom na przełomie roku?

W Liście Śląskich Szlagierów Radia SUD była przerwa w notowaniu, z uwagi na Sylwestra. Przypomnijmy, iż ostatnio na miejscu 2. był Chris Oxforduo z piosenką Taka będzie wiosna, a na  5. Aldona i Tim Fabian z hitem Ręce w górę.

W Liście No To Gromy Radia Piekary na miejscu 5. Aldona i Tim Fabian z piosenką Do góry ręce, na 9. Chris Oxforduo z energetyczną propozycją (troszkę nieadekwatną do pory roku) – Taka będzie wiosna. W propozycjach Tim Fabian z piosenką Virginia.

W Szlagliście Radia Silesia w top 12-ce na miejscu 12. Tim Fabian z piosenką Tylko w Twoich oczach, w propozycjach Stach z nowością Więc ze mną tańcz.

W Szlagierowej BEST Liście Radia BEST w top 20-stce na miejscu 1. Dzielnie trzyma się Stach z najnowszym bardzo karnawałowym kawałkiem – Więc ze mną tańcz. Na miejsce 6. awansował Duet Karo z piosenką Jedna łza.

Dziękujemy w imieniu Artystów za Wasze głosy na Ich hity i liczymy na kolejne!