Sukcesy naszych Artystów

Hmm – przełom Starego i Nowego Roku to czas podsumowań – również na listach przebojów. W przypadku jednych podsumowania już dawno za nami, w przypadku innych – głosowania dopiero startują lub wręcz wystartują za tydzień-dwa. W Sylwestra odbyło się jednak podsumowanie Szlagierowej Listy TVS.

Przez cały grudzień w Telewizji TVS trwało podsumowanie Szlagierowej Listy Telewizji TVS. Tradycyjnie w tym roku na Liście również nie zabrakło propozycji naszych zaprzyjaźnionych Artystów – jak choćby Duetu Karo, Stacha, Chrisa Oxforduo, Tima Fabiana, Bernadety Kowalskiej czy Duetu Andy & Lucia. Część z nich świetnie sobie poradziła i przebiła przez dziesiątki nowości i propozycji debiutantów (co właściwie w ostatnich latach graniczy z cudem)…

Ostatecznie w rocznym podsumowaniu na miejscu 12. uplasował się Stach, którego piosenka Anioł do poduszki utrzymała się na Szlagierowej Liście przez cały rok. Na miejscu 11. znalazł się Duet Karo z piosenką Powiedz mi, która na Liście świetnie radziła sobie przez pół roku, zdobywając m.in. 1 gwiazdkę za 1. miejsce w jednym z jesiennych notowań. Serdecznie gratulujemy!