Czas na bal…

Hmm, karnawał trwa, czas na bal. A skoro bal to muzyka. Tym razem chcieliśmy Wam przypomnieć kolejne hity z naszych kanałów Youtube, które zdecydowanie idealnie pasują na karnawał, a uściślając wiążą się z… balem.

Tym razem będzie karnawałowo, o balu – ale zdecydowanie z przymrużeniem oka. Pierwszą z barwnych propozycji, jakie chcemy tu przypomnieć, jest piosenka Idymy na bal. Utwór wykonał Zespół EMI Band, a właściwie stawiający wtedy pierwsze kroki Duet EMI Band, utworzony początkowo przez Michała Nierobę i Edka Sikorę. Barwna piosenka opowiada o balu i przygotowaniach do niego z lekkim przymrużeniem oka, a samo wykonanie pochodzi z koncertu z Okazji Jubileuszu Duetu Karo. Panowie jak zawsze zaszaleli na scenie.

Skoro mowa o lekko szalonych karnawałowych propozycjach, mamy kawałek o innym balu karnawałowym – już naprawdę totalnie szalonym. Mowa o energetycznej piosence Plecy, z repertuaru legendarnego Duetu Ed’Mans. Cóż – tutaj mamy do czynienia z prawdziwą, barwną opowieścią o pewnej nie do końca udanej (dla głównego bohatera) imprezie. Cóż – chyba nie ma nikogo, kto słuchając tej piosenki się nie uśmiechnie. Zwłaszcza, gdy zobaczy teledysk, w którym Panowie wcielili się w kilkanaście ról (szczególnie Edek Sikora – który szczególnie za rolę ponętnej blondynki śmiało mógłby kandydować do jakiejś nagrody aktorskiej).