Podsumowanie Listy LSS Szlagierowo.pl za nami

W ubiegłą sobotę odbył się koncert podsumowujący Listę LSS Szlagierowo.pl, na którym pojawiło się wiele Gwiazd szlagierowej sceny. Nie zabrakło też zaprzyjaźnionych z nami Artystów.

Podsumowanie Listy LSS Szlagierowo.pl za nami. Podczas wydarzenia na scenie wystąpiło kilku zaprzyjaźnionych z nami Artystów, którzy wykonali swoje ubiegłoroczne propozycje, które świetnie radziły sobie na popularnej liście.

Wśród Gwiazd koncertu byli m.in.: Duet Karo, Chris Oxforduo, Tim Fabian (wraz z Aldoną), Bernadeta Kowalska i Przyjaciele… Nadarzyła się też okazja do spotkania z Edkiem Sikorą, który tym razem nie śpiewał, ale wręczał jedno z wyróżnień.

Duet Karo wykonał swój ubiegłoroczny przebój – Powiedz mi, pochodzący z najnowszego krążka. Tim Fabian wykonał zarówno swoją solową propozycję – Virginia, jak też swój energetyczny przebój w duecie z Aldoną – Ręce w górę. Bernadeta Kowalska wykonała z kolei zarówno swój ubiegłoroczny przebój: Śpiewaj z nami, jak też – w części premierowej – Z całego serca życzę Ci. Chris Oxforduo miał okazję wykonać zarówno swój hicior sprzed roku – W sercach miłość gra, jak też ubiegłoroczny hicior – Taka będzie wiosna. Nie zabrało też zupełnej premiery.