Sukces Chrisa Oxforduo w LSS Szlagierowo.pl

Hmm, wspomnieliśmy już o koncercie podsumowującym Listę LSS Szlagierowo.pl za 2023 rok, ale nie wspomnieliśmy jeszcze o ogromnym sukcesie zaprzyjaźnionego z nami Artysty – Chrisa Oxforduo.

Jak już wspomnieliśmy, podczas koncertu podsumowującego Listę LSS Szlagierowo.pl za miniony rok, wręczane są wyróżnienia dla Szlagieru Roku, Teledysku Roku czy Wykonawcy Roku Listy Śląskich Szlagierów. Oczywiście wyróżnień nie zabrakło w tym roku. Ku naszej ogromnej radości,  Szlagierem Roku 2023 Listy LSS Szlagierowo.pl został utwór Chrisa Oxforduo – Taka będzie wiosna. A to wszystko oczywiście dzięki Waszym głosom i zaangażowaniu. Serdecznie gratulujemy Chrisowi i życzymy dalszych sukcesów. Z ciekawostek możemy dodać, że dyplom Artyście wręczył rewelacyjny kompozytor, muzyk i aranżer – Aleksander Woźniak.

Przypomnijmy też, że Chris Oxforduo również w ubiegłym roku odniósł ogromny sukces w Liście LSS Szlagierowo.pl – kiedy to Jego poprzednia propozycja (W serach naszych gra) również zdobyła tytuł Szlagieru Roku.